Kim jesteśmy ?

Jesteśmy doświadczonym i zaufanym pośrednikiem ubezpieczeniowym, działającym w branży od wielu lat. Nasz zespół składa się z ekspertów w dziedzinie ubezpieczeń, którzy doskonale rozumieją unikalne potrzeby rodziców i ich dzieci. Nasze wsparcie i zaangażowanie w każdej transakcji ubezpieczeniowej są nieocenione dla naszych klientów.

Nasza Misja

Naszą misją jest dbanie o bezpieczeństwo dzieci poprzez dostarczenie rodzicom i opiekunom dostosowanych ubezpieczeń na wypadek nieszczęśliwych wypadków. Uwierzyliśmy, że wszyscy rodzice powinni mieć dostęp do kompleksowego ubezpieczenia, które chroni ich dzieci w różnych sytuacjach.

Skontaktuj się z nami

Zapraszamy do kontaktu z naszym zespołem, który chętnie odpowie na wszelkie pytania i udzieli więcej informacji na temat ubezpieczeń dla dzieci i nie tylko. Dbamy o Twoje dziecko tak, jakby było naszym własnym, i chcemy, abyście czuli się spokojni w każdej sytuacji. www.polisa.edu.pl jest marką należącą do spółki Expectum Sp. z o.o. która kształtowała się od agencji wyłącznej, przez multiagencję, aż po pełną niezależność w postaci wielooddziałowej sieci sprzedaży.

Post Image

Dlaczego warto skorzystać z www.polisa.edu.pl?

Jesteśmy marką należącą do spółki Expectum Sp. z o.o. która kształtowała się od agencji wyłącznej, przez multiagencję, aż po pełną niezależność w postaci wielooddziałowej sieci sprzedaży.

• minimum formalności, maksimum ochrony - najszerszy zakres ochrony na rynku
  • składka już od 19,00 zł - rocznie
  • ochrona 24h na dobę w szkole oraz poza - również podczas wyczynowego uprawiania sportu
  • polisa działa od następnego dnia po opłaceniu składki - przelew online