Ubezpieczenie dziecka - ochrona w szkole i nie tylko.

Najważniejszym atutem ubezpieczenia dziecka jest fakt, iż polisa funkcjonuje przez 24h na dobę, oznacza to że dziecka chronione jest o każdej porze, nie tylko w szkole czy też przedszkolu ale również w domu czy na wakacjach.

Warto zwrócić uwagę na bardzo szeroki zakres ubezpieczenia dziecka. Dzięki zawarciu polisy online mamy zapewnioną niemal natychmiastową ochronę dla dziecka.

Ubezpieczenie szkolne oferuje ponad 37 różnych świadczeń od pokrycia kosztów naprawy aparatów słuchowych, przez zwrot kosztów rehabilitacji, aż do zgonu rodzica czy też ubezpieczonego dziecka.
Dzieci dzięki swojej ciągłej aktywności oraz nieposkromionym siłą narażone są na urazy w postaci złamań, skręceń, zwichnięć, przecięć - które skutkują trwałym uszczerbkiem na zdrowiu.

Ochrona w zakresie polisy szkolnej zapewnia ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków NNW czyli wypłatę świadczenia właśnie za złamanie czy też zwichnięcie jak i ponad 400 innych uszczerbków. Warto zwrócić uwagę, że ubezpieczenie NNW dziecka to nie tylko trwały uszczerbek ale również pokrycie kosztów rehabilitacji, zakupu sprzętu rehabilitacyjnego. Ponadto w przypadku pobytu w szpitalu w wyniku wypadku również należy się odszkodowanie.

Corocznie w polskich szkołach dochodzi do ponad 100 tysięcy incydentów, które kończą się złamanymi kończynami, skaleczeniami, a niekiedy nawet urazami głowy.

http://polisa.edu.pl - oferuje ubezpieczenie NNW (od następstw nieszczęśliwych wypadków), które daje naszym dzieciom ochronę w sytuacji, kiedy w wyniku wypadku dojdzie do uszczerbku na zdrowiu oraz innych zdarzeń wymienionych w ofercie np. pobytu w szpitalu w wyniku choroby.

Należy również pamiętać, że polisa obejmują swoją ochroną nie tylko okres roku szkolnego ale pełne 12 miesięcy przez 24 godziny na dobę.
Ochrona na polisie jest skierowana do dzieci, uczniów, studentów oraz pracowników placówek oświatowych.

Jaki jest koszt ubezpieczenia dziecka?

Cena ubezpieczenia uzależniona jest od wybranego wariantu. W naszym portalu masz możliwość zawarcia polisy w wariancie podstawowym gdzie składka wynosi jedyne 39,00 zł natomiast w takim wariancie nie ma np. świadczeń za pobyt w szpitalu czy poważne zachorowanie. Najszerszy pakiet premium to pewność maksymalnej ochrony dziecka. W zakresie mamy m.in. operacje w wyniku choroby jak również operacje w wyniku wypadku. Tylko w wariancie premium dostępne jest świadczenie - Druga Opinia Medyczna - świadczenie realizowane za pośrednictwem Centrum Drugiej Opinii polegające na ponownej analizie dokumentacji medycznej poważnej choroby zgodnie z katalogiem zachorowań. Warto również zwrócić uwagę, iż w najszerszym pakiecie mamy gratis rozszerzony zakres o pakiety dodatkowe takie jak: pakiet kleszcz , pakiet wycieczka, pakiet stomatologiczny.

Warto nadmienić, iż we wszystkich wariantach ubezpieczenia dzieci objęte są ochroną w związku z wyczynowym uprawianiem sportu nawet sportami walki takimi jak: aikido, brazylijskie jiu-jitsu, capoeira, jiu-jitsu, judo, karate, kendo, kung-fu, szermierka, tai chi, taekwondo, zapasy.

Co to jest ubezpieczenie Następstw Nieszczęsliwych Wypadków (NNW)

Kup ubezpieczenie NNW dziecka online .